Oferta specjalna

KAMBODŻA

KAMBODŻA

( 14 dni )

Wyzywienie BB

KRÓLESTWO KAMBODŻY wielka przygoda dla obieżyswiatów Indochiny bardzo się zmieniają. Powstają wielkie inwestycje. Szczególnie chińskie i koreańskie. Tajlandia i Wietnam to wielkie place budowy, zwłaszcza w miastach. Kambodża również zaczyna się zmieniać. Proponujemy odwiedzenie miejsc dotąd omijanych przez turystów jak górzysty region Ratanakiri na północnym-wschodzie krajuoraz Koch Kong na południowo-zachodnim wybrzeżu. Zobaczymy również największehity kambodżańskie takie jak ogromny kompleks Angkoru oraz stołeczne Phnom Penh. Mieszanka atrakcji i relaksu oraz Kambodża mało jeszcze znana. Zapraszamy.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY  

Dzień 1 08.I.Pon WARSZAWA – DUBAJ

Zbiórka na lotnisku w Warszawie o godz. 11.30. Wylot z Warszawy godz.13.25. Przylot do Dubaju 22.05 czasu lokalnego (3 godz. różnicy). Transfer do hotelu. Nocleg w Dubaju.

Dzień 2 09.I.Wt DUBAJ – PHNOM PENH

Transfer na lotnisko. Wylot z Dubaju godz. 09.10. Przylot do Phnom Penh 20.45 (3 godz.różnicy) Załatwianie formalności wizowych. Pierwszy powiew egzotyki. Transfer dohotelu. Wyjście na pierwszy posiłek – smaki Kambodży. Nocleg w Phnom Penh.

Dzień 3 10.I.Śr PHNOM PENH

Zwiedzanie stolicy Kambodży min. zespół Pałacu Królewskiego ze słynną Srebrną Pagodą. Świątynia Wat Phnom – stojąca na najwyższym wzniesieniu miasta w miejscu gdzie według legendy je założono. Odwiedzimy też Phsar Toul Tom Poung – lokalne targowisko. Wieczorny spacer nad Mekongiem. Nocleg w Phnom Penh.

Dzień 4 11.I.Czw SIEM REAP – TONLE SAP

Przed południem wizyta w miejscu zwanym polami śmierci – przypomnienie tragicznej historii Kambodży w czasach Czerwonych Khmerów. Przejazd na lotnisko. Przelot do Siem Reap. Rejs po jeziorze Tonle Sap (największe w Kambodży) z postojami przy pływających wyspach zamieszkałych przez tzw. boat people. Po powrocie z rejsu czas wolny w centrum miasta gdzie znajdują się liczne sklepy, restauracje i targowisko. Dla chętnych kolacja połączona z tradycyjnymi tańcami khmerskimi. Nocleg w Siem Reap.

Dzień 5 12.I.Pt SIEM REAP – ANGKOR

Zwiedzanie największej atrakcji Kambodży. Przed tysiącem lat Angkor był jednym z najwspanialszych miast na świecie. Zobaczymy najważniejsze budowle: Angkor Thom ostatnia stolica cesarstwa Khmerów. W centrum Angkor Thom stoi świątynia Bayon, która funkcjonowała jako łącznik między niebem a ziemią. Zatopiona w dżungli świątynia Ta Phrom – najczęściej fotografowana świątynia w Angkorze zdominowana przez zachłanną dżunglę. Angkor Wat świątynia hinduistyczna budowana z niezwykłym artyzmem przez 30 lat. Ściany o powierzchni 1200 m2 pokrywają płaskorzeźby, które przedstawiają min. stworzenie świata, toczące się wojny i postacie bóstw z mitoligii. Zachód słońca na wzgórzu świątyni Phnom Bakheng. Nocleg w Siem Reap.

Dzień 6 13.I.Sob SIEM REAP – RATANAKIRI

Rano wyjazd z Siem Reap do prowincji Ratanakiri w północno-wschodniej Kambodży. Przejazd przez rzadko odwiedzane przez turystów rejony Kambodży. Po drodze przejedziemy mostem przez rzekę Mekong. Po ok.6 godzinach jazdy dojazd do hotelu usytuowanego na wzgórzach z pięknymi widokami w tle. Odpoczynek po podróży. W hotelu możemy skorzystać z masażu oraz zrelaksować się w basenie i przy barze. Nocleg

Dzień 7-8 14-15.I.Ndz – Pon RATANAKIRI

1 dzień - Wycieczka do wodospadów w dżungli. Zobaczymy też wiszący most oraz charakterystyczne domki na palach plemienia Thom Poun – w tym “domek miłości” budowany przez ojca dla córki... Rejs lokalną łodzią po rzece Tonle san. Tutejsi mieszkańcy wciąż polują przy użyciu kuszy i zatrutych strzałek. Zatrzymamy się również przy prymitywnej kopalni kamieni półszlachetnych.

2 dzień – Wycieczka nad jezioro Yak Loum (3 km od hotelu)- w kraterze wygasłego wulkanu.. Okrągły zbiornik, otoczony gęstą roślinnością deszczowego lasu. Ludność okoliczna uznaje to miejsce za święte. W hotelu można wypożyczyć rowery i skutery. - Dla chętnych dodatkowo zorganizujemy przejażdżkę na słoniach (20 USD/godz.)

Dzień 9 16.I.Wt RATANAKIRI – KAOH KONG

Relaks w hotelu. Po południu transfer do Ban Lung (ok. 7 km) i dalej wyjazd autobusem nocnym z miejscami sypialnymi do Phnom Penh. Nocleg w autobusie.

Dzień 10 17.I.Śr PHNOM PENH – PLAŻOWANIE

Przyjazd do Phnom Penh. Krótki relaks. Śniadanie. Zmiana busa na mniejszy. Przejazd do Pak Khlong w prowincji Koah Kong przy granicy z Tajlandią nad zatoką Tajlandzką (Morze Południowo – Chińskie). Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie w ośrodku z bardzo skromnymi domkami tuż przy plaży. To jeszcze bardzo mało zagospodarowany region Kambodży. Czas relaksu na plaży i kąpieli w morzu. Nocleg w klimatycznych chatkach. Ośrodek ma swoją restaurację i bar.

Dzień 11-12 18 – 19.I.Czw – Pt PLAŻOWANIE

Plażowanie. Kąpiele w morzu. Spacery po plaży. Rejsy łodzią na wyspę Koh Kong oraz w górę rzeki gdzie rosną magrowce. Wieczorne uczty kulinarne z ryb i darów morza. Noclegi w chatkach nad morzem.

Dzień 13 20.I.Sob PLAŻOWANIE – WYLOT Z KAMBODŻY

Do południa plażowanie i relaks przed podróżą. Po południu wyjazd do Phnom Penh na lotnisko. Przejazd ok. 5 godz. Wylot do Dubaju o godz. 23.10. Żegnamy Kambodżę !

Dzień 14 21.I.Ndz DUBAJ – WARSZAWA

Przylot do Dubaju o godz. 05.55. Przesiadka na samolot do Warszawy. Wylot godz. 08.05. Przylot do Warszawy o godz. 11.20. Przestajemy jeść pałeczkami !

Cena zawiera:

-       przelot Phnom Penh Siem – Reap

-       opłaty lotniskowe

-       przejazdy i transfery zgodnie z programem

-       zakwaterowanie w hotelach 3*** i nad morzem w chatkach (węzeł sanitarny

-       osobno) pok. dwuosobowe

-       śniadania

-       wstępy zgodnie z programem

-       usługi miejscowych przewodników

-       ubezpieczenie KL 30000 euro, NNW 4000 euro i bagażu 400 euro

-       opiekę pilota – przewodnika

-       podatek VAT

-       TFG

Cena nie zawiera:

-       Biletu lotniczego Warszawa – Phnom Penh (ok. 2500 - 3000 pln)

-       opłat za filmowanie i fotografowanie

-       napiwków

-       koszty wizowe ok 35 USD

-       atrakcji dodatkowych nie ujętych w programie np. kolacja z tańcami

-       khmerskimi czy jazda na słoniach.

-       wszystkiego co nie ujęte w programie,

-       dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 2,8% ceny imprezy

Uwagi:

-       Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

-       Dopłata za pokój jednoosobowy: 190 USD

-       koszt wyżywienia dziennie ok. 10 USD

CENA  1900 zł + 750 USD płatne kontrahentowi na miejscu.

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.4503)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.4503)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuje płatności, ze przed zawarciem umowy zapoznałam/Em się z programem imprezy, warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moja rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, ze akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaje dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Administratorem podanych danych osobowych jest Api Travel sp.zo.o z siedzibą w Warszawie 02-383 Grójecka 128 lok.13.
Podane dane są zbierane w celu realizacji w/w imprezy turystycznej.
Dane osobowe będą udostępniane odbiorcom danych tylko i wyłącznie w celu i dla potrzeb realizacji imprezy. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)