Oferta specjalna

Sanktuaria Francji

SANKTUARIA  FRANCJI

(11 dni)

Banneux- Paryż- Lisieux- Lourdes- Carcasson- La Salette- Ars- Monachium- Altotting- Wiedeń- Svaty Kopecek

!!! bez nocnych przejazdów !!!

Wyżywienie HB

RAMOWY PROGRAM IMPREZY   

DZIEŃ  1 WARSZAWA – ESSEN
Zbiórka uczestników o godzinie 05.00 w miejscu ustalonym przez Organizatora. Wyjazd w kierunku granicy z Niemcami, po drodze postój na gorący posiłek we własnym zakresie. Przyjazd do hotelu w okolicach Essen, nocleg.

DZIEŃ  2  BANNEUX - PARYŻ
Po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Ubogich w Banneux, niewielkiej miejscowości w Belgii, gdzie dokładnie w 70 rocznicę objawień w Lourdes, 11 letniej dziewczynce ukazała się Matka Boska. Zwiedzanie sanktuarium. Następnie przejazd do hotelu w okolicach Paryża, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ  3 PARYŻ
Śniadanie. Wyjazd do Paryża, zwiedzanie z przewodnikiem min. Kaplicy Cudownego Medalika, Wyspa Cite i jej najbliższe okolice / św. Kaplica, katedra Notre Dame/ Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Wieża Eiffla / w zależności od możliwości czasowych wjazd na wieżę/. Obiadokolacja, powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ  4 LISIEUX- NANTES
Po śniadaniu przejazd do Lisieux jednego z najważniejszych sanktuariów we Francji. Tu urodziła się święta Teresa do Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza . Zwiedzanie sanktuarium, czas wolny. Przejazd do Nantes miasta spokoju, magnolii i zieleni, krótki spacer malowniczymi uliczkami miasta. Do najważniejszych zabytków należą Katedra św. Piotra i Pawła oraz zamek książąt Bretanii. Przejazd do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

DZIEŃ  5 LOURDES
Po śniadaniu przejazd do Lourdes jednego z najważniejszych Sanktuariów Maryjnych na świecie. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, możliwość uczestnictwa w wieczornej procesji ze świecami.

DZIEŃ 6 LOURDES
Po śniadaniu program religijny w Lourds, Msza Święta, Droga Krzyżowa, możliwość uczestnictwa w procesji dla niepełnosprawnych oraz skorzystania z basenów. Czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ  7 CARCASSON- LA SALETTE
Śniadanie, przejazd do Carcassone, gdzie główną atrakcją są fortyfikacje z podwójnym pasem wałów obronnych. Wewnętrzny pierścień został wzniesiony przez Wizygotów w VI w. Spacer po mieście wpisanym na Światową Listę UNESCO. Następnie przejazd do La Salette, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Możliwość uczestnictwa w wieczornym nabożeństwie ze świecami.

DZIEŃ  8 LA SALETTE- ARS
Śniadanie. Program religijny, zwiedzanie sanktuarium Matki Boskiej, czas wolny. Przejazd do Ars, zwiedzanie kościoła w którym pochowany został Jan Maria Vianney, patron proboszczów. Przejazd do hotelu w okolicach Lyonu, nocleg.

DZIEŃ  9 MONACHIUM
Śniadanie. Przejazd do Monachium, zwiedzanie z przewodnikiem m.in. starówki z Nowym Ratuszem oraz katedry Najświętszej Marii Panny. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ  10 ALTOTTING -ok. BRNA
Śniadanie. Przejazd do Altotting zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Królowej Bawarii, jednego z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych Sanktuariów Maryjnych w Niemczech. Następnie przejazd do hotelu w Czechach, obiadokolacja, nocleg. Jeśli czas pozwoli krótka wizyta na wzgórzu Kahlenbegr w Wiedniu. Wspaniała panorama miasta oraz zwiedzanie kościoła i mini muzeum związanego z Odsieczą Wiedeńską

DZIEŃ  11 SVATY KOPECEK-  WARSZAWA
Po śniadaniu przejazd na Święte Wzgórze oddalone o kilka kilometrów od Ołomuńca – dawnej stolicy Moraw. Zwiedzanie wspaniałego barokowego kościoła pod wezwaniem Nawiedzenia NMP, miejsce to jest jednym z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych Sanktuariów Maryjnych w Czechach. Przyjazd do Warszawy w godzinach wieczornych.

TERMIN  do uzgodnienia

CENA kalkulowana indywidualnie dla grupy

Cena zawiera:

- transport autokarem  (klimatyzacja, video, WC, barek, uchylne siedzenia).
- opłaty drogowe i parkingowe
- zakwaterowanie i wyżywienie dla 2 kierowców
- 10 noclegów, hotele **/*** , pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami
- 10 śniadań i 8 gorących obiadokolacji w hotelach,
- ubezpieczenie AXA / NNW 2000 euro, KL 10000 euro, Bagaż 200 euro/
- opiekę licencjonowanego pilota B.P. Api Travel.
-  opiekę duchową księdza
- opłaty klimatyczne
- podatek   VAT

Cena nie zawiera:

-Dopłaty do pokoju 1 osobowego 900 zł na zapytanie
-Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz usług miejscowych przewodników ok. 50 euro
-Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +2,8%
-Ubezpieczenia od chorób przewlekłych /3 euro za dzień/

UWAGI:

-Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
-Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmiani

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.4503)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.4503)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuje płatności, ze przed zawarciem umowy zapoznałam/Em się z programem imprezy, warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moja rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, ze akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaje dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Administratorem podanych danych osobowych jest Api Travel sp.zo.o z siedzibą w Warszawie 02-383 Grójecka 128 lok.13.
Podane dane są zbierane w celu realizacji w/w imprezy turystycznej.
Dane osobowe będą udostępniane odbiorcom danych tylko i wyłącznie w celu i dla potrzeb realizacji imprezy. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)