Oferta specjalna

Hotel Sonne Sole Alfa Pusteria

SONNE SOLE ***
Dobbiaco-Tolbach/Alta Pusteria

Położenie: Hotel znajduje się w Dobbiaco, ok. 15 min od centrum miasteczka; ok. 500 m od stoków Rienz. Zaledwie 6 km od tras Alta Pusterii, 18 km od Kronplatz, 21 km od Cortiny d'Ampezzo i 16 km od Sillian, sprawiają że miejsce to jest idealnym na narciarski urlop i wspaniałe ski-safari.

Zakwaterowanie:
Hotel rodzinny, sięgający czasów monarchii austro-węgierskiej, kiedy w Toblach zaczynała rozwijać się turystyka. Położony w spokojnej części Dobbiaco. Do dyspozycji Gości- basen oraz centrum fitness bezpłatnie, natomiast masaże i solarium za dodatkową opłatą. Palenie w pokojach i na balkonach zabronione.

Pokoje:
47 pokoi, w każdym TV, sejf, biurko, miejsce wypoczynku-fotele lub sofa, łazienka z prysznicem lub wanną i suszarką do włosów; niektóre z balkonem.

Wyżywienie:
W restauracji hotelowej serwowane są specjały kuchni Południowego Tyrolu oraz tradycyjna kuchnia włoska.

 

RAMOWY PROGRAM:

DZIEŃ 1  WARSZAWA
Zbiórka o godz.18.00 na parkingu przed Muzeum Techniki (PKiN Plac Defilad 1). Turyści z innych miast wsiadają zgodnie z rozkładem jazdy. Przed granicą możliwość spożycia gorącego posiłku w na koszt własny. Przejazd do Włoch.

DZIEŃ 2 DOBBIACO
Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie, wypoczynek, obiadokolacja. Spotkanie informacyjne na temat regionu i tras narciarskich. Nocleg.

DZIEŃ 3 - 8  JAZDA NA NARTACH
Wyżywienie według programu. Dowożenie do stoków.

DZIEŃ 9 DOBBIACO - WARSZAWA
Po śniadaniu zwolnienie pokoi hotelowych. Wyjazd do kraju około godz.10.00.

DZIEŃ 10   WARSZAWA
Przyjazd do Warszawy w godzinach popołudniowych

TERMIN 22.02-03.03.2019
CENA 2390 zł

Cena zawiera:
- 7 noclegów w pokojach 2- osobowych,
- wyżywienie HB (7 śniadań typu bufet i 7 obiadokolacji- wybór z menu, bufet surówek,)
- transport autokarem (autokar pozostaje z grupą na miejscu),
- korzystanie z basenu i sauny fińskiej
- ubezpieczenie AXA KL 10000 euro, NNW 2000 euro, Bagaż 200 euro, Koszty Ratownictwa 5000 euro, OC SKI 10000 euro, SS 700 euro
- mapki tras i materiały informacyjne,
- opieka pilota,
- podatek VAT

Cena nie zawiera:
- napojów do obiadokolacji,
- opłaty klimatycznej-obligatoryjnie 1,80 euro osoba/dzień,
- karnetu narciarskiego,
- dopłaty do pokoju 1- osobowego- 400 zł

UWAGI:

Dzieci do 8 lat karnet gratis
- do karnetu wymagana jest zwrotna kaucja 5 euro (key card)
- pokoje 3 i 4 osobowe na zapytanie, zniżki podane będą po potwierdzeniu dostępności.
- Cena podana jest przy grupie minimum 40 osób, kursie euro nie wyższym niż 4.40 zł i cenie paliwa poniżej 5 zł za litr.

MOŻLIWOŚĆ JAZDY NA NARTACH 7 DNIA

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.4503)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.4503)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuje płatności, ze przed zawarciem umowy zapoznałam/Em się z programem imprezy, warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moja rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, ze akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaje dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Administratorem podanych danych osobowych jest Api Travel sp.zo.o z siedzibą w Warszawie 02-383 Grójecka 128 lok.13.
Podane dane są zbierane w celu realizacji w/w imprezy turystycznej.
Dane osobowe będą udostępniane odbiorcom danych tylko i wyłącznie w celu i dla potrzeb realizacji imprezy. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)