Oferta specjalna

Hotel LIZ Val di Fiemme

VAL DI FIEMME – PREDAZZO

HOTEL LIZ  ***

www.lizhotel.it

Jeden z 12 regionów należących do Dolomiti Superski graniczący z regionami Val di Fassa i Tre Valli. Region obejmuje 5 narciarskich ośrodków - Alpe Cermis, Ski Center Latemar (Alpe di Pampeago, Predazzo, Obereggen), Bellamonte/Alpe di Lusia,  Passo Rolle, Lavaze/Oclini. W Val di Fiemme rozgrywane są często mistrzostwa świata w sportach zimowych, są tu również: tory saneczkowe, skocznie, lodowiska, korty tenisowe w hali oraz baseny. W ośrodku Latemar można uprawiać narciarstwo już od początku grudnia dzięki fantastycznie przygotowanym trasom narciarskim.

Hotel LIZ *** PREDAZZO
Wygodny hotel położony w odległości krótkiego spaceru od centrum miejscowości. Prowadzony bezpośrednio przez sympatycznych właścicieli. Predazzo - jedno z większych miasteczek w usianej wyciągami Val di Fiemme będącej bramą do regionu narciarskiego w Dolomitach. W głębi doliny można dostrzec szczyty Pale di San Martino, masyw Latemar i pasmo Lagorai. Wiele kilometrów dobrze przygotowanych tras zjazdowych, a także trasy do narciarstwa alpejskiego oraz 150 km tras biegowych. Oprócz tego 10 km zimowych tras do pieszych wycieczek, lodowisko, trasy do jazdy na sankach, paralotnie, stadnina, kryty basen i wiele atrakcji apres-ski (gastronomia, kino, teatr, dyskoteka, i inne.

Odległość od wyciągów: 1 km od wyciągów narciarskich kompleksu Ski Center Latemar, Obereggen - Pampeago, kilka kilometrów od wyciągów Ski Arena Lusia/Bellamonte, około 12 km od Cavalese. Przystanek skibusu w odległości 20 metrów od hotelu.

W obiekcie: Recepcja, restauracja, sala wypoczynkowa z TV, drink-bar, winda, siłownia, narciarnia, taras słoneczny, ogród, garaż, parking. SPA: sauna, łaźnia turecka, prysznic mgielny, jacuzzi, solarium. Instruktor narciarski na zamówienie.

Zakwaterowanie: wygodne pokoje 2 osobowe (z możliwością 2 dostawek) z TV, telefonem, sejfem, suszarką do włosów, łączem internetowym, łazienką z prysznicem i balkonem (większość)

Wyżywienie: Potrawy kuchni regionalnej i międzynarodowej. Śniadania - bufet. Obiadokolacje: 2 dania gorące (wybór z menu) + bufet sałatkowy + deser. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo. Możliwość wykupienia obiadów.

Cena zawiera::
- Transport komfortowym wyposażonym w WC, video, barek z gorącymi napojami,
- codzienne dowożenie do wyciągów,
- 7 noclegi w hotelu Liz***
- 7 śniadania typu bufet,
- 7 obiadokolacje 2 dania gorące, bufet surówek, deser
- sauna, łaźnia turecka, jacuzzi i jacuzzi zewnętrzne dla 8 osób, sala ćwiczeń
- podgrzewana narciarnia
- WI FI w Sali wypoczynkowej
- bezpłatne wejście na basen miejski
- bezpłatne wejście na lodowisko
- wieczorne zjazdy na oświetlonym stoku w cenie karnetu
- ubezpieczenie AXA NNW, KL, Bagaż, Koszty Ratownictwa
- ubezpieczenie OC SKI SS
- opiekę pilota,
- podatek VAT.
- TFG

Cena nie zawiera:
- skipassu
Dopłata do pokoju 1 osobowego na zapytanie 480 zł
- Opłat za napoje do obiadokolacji
- solarium płatne ok.5 euro za wstęp
- WI FI w pokojach
- Taxa klimatyczna 2,20 euro dziennie , osoby powyżej 13 roku życia
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie (dowolnie) 2,8% ceny.
- wszystkiego co nie ujęte w ofercie

TERMIN 01-10.02.2019
CENA 2250 zł

Kurs euro nie wyższy niż 4,40 zł, litr paliwa 5,10 zł

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.4503)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.4503)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuje płatności, ze przed zawarciem umowy zapoznałam/Em się z programem imprezy, warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moja rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, ze akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaje dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Administratorem podanych danych osobowych jest Api Travel sp.zo.o z siedzibą w Warszawie 02-383 Grójecka 128 lok.13.
Podane dane są zbierane w celu realizacji w/w imprezy turystycznej.
Dane osobowe będą udostępniane odbiorcom danych tylko i wyłącznie w celu i dla potrzeb realizacji imprezy. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)