Oferta specjalna

Hotel Bellavista CORTINA d`AMPEZZO

CORTINA d`AMPEZZO

BELLAVISTA ***

www.hotelbellavistadolomiti.it

Położenie: Hotel znajduje się w malowniczej miejscowości Calalzo di Cadore, oddalonym około 28 km, od słynnego kurortu narciarskiego Cortina d`Ampezzo. W mieście znajdują się liczne bary, kawiarnie, restauracje, sklepy oraz lodowisko.

Hotel: Rodzinny hotel, prowadzony przez sympatyczną rodzinę, odnowiony i przebudowany w 2005 roku, w 2009 oddano do dyspozycji gości basen i jacuzzi czynne codziennie do godz. 24.00. W hotelu znajduje się restauracja, bar, sala gier, sala wypoczynkowa z kominkiem, parking, narciarnia. W hotelu organizowane są wieczorki taneczne.

Pokoje: 70 wygodnie urządzonych pokoi 2,3,4 os. TV, telefonem, łazienką z prysznicem, alpejski wystrój.

Wyżywienie: HB- śniadania (stół szwedzki) i obiadokolacje dwudaniowe + bufet sałatkowy+ deser)

Odległość od wyciągów: 28 km. od Coriny d`Ampezzo /Tofana, Cristallo, Faloria/, około 30 km. od Cinque Torri, Socrapes-Pocol, około 18 km. San Vitto Cadore, możliwość jazdy również w Misurina, Auronzo i na przełęczy Passo Falzarego

RAMOWY PROGRAM:

DZIEŃ 1       WARSZAWA
Zbiórka o godz. 18.00 na parkingu przed PKiN od strony ul. Marszałkowskiej / Metro Centrum/. Turyści z innych miast wsiadają zgodnie z rozkładem jazdy. Przed granicą możliwość spożycia gorącego posiłku w na koszt własny. Przejazd do Włoch.

DZIEŃ 2     CALALZO di CADORE
Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie, wypoczynek, obiadokolacja. Spotkanie informacyjne na temat regionu i tras narciarskich. Nocleg.

DZIEŃ 3 - 8   JAZDA NA NARTACH
Program Ski Safari: autokar codziennie podwozi grupę pod inne wyciągi. W hotelu wieczorki integracyjne, korzystanie z basenu i jacuzzi, blisko hotelu znajduje się lodowisko, opłata za korzystanie we własnym zakresie zgodnie z cennikiem.

DZIEŃ 9
Po śniadaniu zwolnienie pokoi hotelowych do godz. 10.00. Możliwość jazdy na nartach, np. w San Vitto Cadore – nie ma możliwości powrotu do hotelu w celu przebrania się po nartach. . Wyjazd w drogę powrotną do kraju.

DZIEŃ 10
Powrót do kraju w godzinach południowych

Cena zwiera
- transport autokarem, opłaty drogowe, parkingi
- 7 noclegów w pokojach 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
- wyżywienie HB ( śniadania typu bufet, obiadokolacji serwowane, bufet surówek,)
- opiekę licencjonowanego pilota
- wieczorki taneczne
- korzystanie z basenu i jacuzzi codziennie do godz. 24.00
- ubezpieczenie AXA KL 10000 euro, NNW 2000 euro bagaż 200 euro, Koszty Ratownictwa 5000 euro, OC SKI 10000 euro, SS 700 euro
- podatek VAT
- wypożyczenie szlafroka na cały czas pobytu, czepek płatny 5 euro lub należy mieć swój
- TFG

Cena nie zawiera:
- karnetu narciarskiego
- opłaty za napoje do obiadokolacji
- dopłaty do pokoju 1- osobowego- 350 zł/ tydzień
- opłaty klimatycznej
- wszystkiego co nie ujęte w programie

UWAGA kurs euro nie wyższy niż 4.45 zł

TERMIN 25.01-03.02.2019
CENA 2050 zł

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.3988)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.3988)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)