Oferta specjalna

Hotel Bellavista CORTINA d`AMPEZZO

CORTINA d`AMPEZZO

BELLAVISTA ***

www.hotelbellavistadolomiti.it

Położenie: Hotel znajduje się w malowniczej miejscowości Calalzo di Cadore, oddalonym około 28 km, od słynnego kurortu narciarskiego Cortina d`Ampezzo. W mieście znajdują się liczne bary, kawiarnie, restauracje, sklepy oraz lodowisko.

Hotel: Rodzinny hotel, prowadzony przez sympatyczną rodzinę, odnowiony i przebudowany w 2005 roku, w 2009 oddano do dyspozycji gości basen i jacuzzi czynne codziennie do godz. 24.00. W hotelu znajduje się restauracja, bar, sala gier, sala wypoczynkowa z kominkiem, parking, narciarnia. W hotelu organizowane są wieczorki taneczne.

Pokoje: 70 wygodnie urządzonych pokoi 2,3,4 os. TV, telefonem, łazienką z prysznicem, alpejski wystrój.

Wyżywienie: HB- śniadania (stół szwedzki) i obiadokolacje dwudaniowe + bufet sałatkowy+ deser)

Odległość od wyciągów: 28 km. od Coriny d`Ampezzo /Tofana, Cristallo, Faloria/, około 30 km. od Cinque Torri, Socrapes-Pocol, około 18 km. San Vitto Cadore, możliwość jazdy również w Misurina, Auronzo i na przełęczy Passo Falzarego

RAMOWY PROGRAM:

DZIEŃ 1       WARSZAWA
Zbiórka o godz. 18.00 na parkingu przed PKiN od strony ul. Marszałkowskiej / Metro Centrum/. Turyści z innych miast wsiadają zgodnie z rozkładem jazdy. Przed granicą możliwość spożycia gorącego posiłku w na koszt własny. Przejazd do Włoch.

DZIEŃ 2     CALALZO di CADORE
Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie, wypoczynek, obiadokolacja. Spotkanie informacyjne na temat regionu i tras narciarskich. Nocleg.

DZIEŃ 3 - 8   JAZDA NA NARTACH
Program Ski Safari: autokar codziennie podwozi grupę pod inne wyciągi. W hotelu wieczorki integracyjne, korzystanie z basenu i jacuzzi, blisko hotelu znajduje się lodowisko, opłata za korzystanie we własnym zakresie zgodnie z cennikiem.

DZIEŃ 9
Po śniadaniu zwolnienie pokoi hotelowych do godz. 10.00. Możliwość jazdy na nartach, np. w San Vitto Cadore – nie ma możliwości powrotu do hotelu w celu przebrania się po nartach. . Wyjazd w drogę powrotną do kraju.

DZIEŃ 10
Powrót do kraju w godzinach południowych

Cena zwiera
- transport autokarem, opłaty drogowe, parkingi
- 7 noclegów w pokojach 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
- wyżywienie HB ( śniadania typu bufet, obiadokolacji serwowane, bufet surówek,)
- opiekę licencjonowanego pilota
- wieczorki taneczne
- korzystanie z basenu i jacuzzi codziennie do godz. 24.00
- ubezpieczenie AXA KL 10000 euro, NNW 2000 euro bagaż 200 euro, Koszty Ratownictwa 5000 euro, OC SKI 10000 euro, SS 700 euro
- podatek VAT
- wypożyczenie szlafroka na cały czas pobytu, czepek płatny 5 euro lub należy mieć swój
- TFG

Cena nie zawiera:
- karnetu narciarskiego
- opłaty za napoje do obiadokolacji
- dopłaty do pokoju 1- osobowego- 350 zł/ tydzień
- opłaty klimatycznej
- wszystkiego co nie ujęte w programie

UWAGA kurs euro nie wyższy niż 4.45 zł

TERMIN 25.01-03.02.2019
CENA 2050 zł

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.4503)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.4503)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuje płatności, ze przed zawarciem umowy zapoznałam/Em się z programem imprezy, warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moja rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, ze akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaje dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Administratorem podanych danych osobowych jest Api Travel sp.zo.o z siedzibą w Warszawie 02-383 Grójecka 128 lok.13.
Podane dane są zbierane w celu realizacji w/w imprezy turystycznej.
Dane osobowe będą udostępniane odbiorcom danych tylko i wyłącznie w celu i dla potrzeb realizacji imprezy. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)